Kontakt dla inwestorów

Czekamy na Państwa zapytania związane z inwestycją w akcje VIDIS SA. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: inwestorzy@vidis.pl

kategoria: Wydarzenia

ViDiS Liderem Nowych Technologii

Z przyjemnością informujemy o zdobytym odznaczeniu, które świadczy o innowacyjności podejmowanych przez nas przedsięwzięć, ich wpływie na rozwój, jakość i postęp w branży AV.
Pokaż więcej

Wyróżnienie "Laur Konsumenta" dla tablic interaktywnych Avtek

Produkty interaktywne marki Avtek (należącej do ViDiS S.A.) zostały wyróżnione i wskazane przez konsumentów w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług w kategorii: tablice interaktywne, otrzymując tym samym prawo do używania nazwy i godła prestiżowej nagrody "Laur Konsumenta - Odkrycie 2014".
Pokaż więcej

Projektory ASK Proxima - nowość w ofercie ViDiS

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty nowej marki projektorów - ASK Proxima, będącej własnością koncernu ACTO Group i zawierającej w sobie DNA jednych z najbardziej rozpoznawalnych brandów na rynku audiowizualnym.
Pokaż więcej

Strategiczna współpraca z ACCO Brands

Jeden z największych na świecie dostawców produktów biurowych - ACCO Brands Corporation nawiązuje strategiczną współpracę z ViDiS S.A.. Skutkiem tej decyzji będą wspólne działania zmierzające do istotnego wzrostu wartości sprzedaży produktów ACCO w Polsce w ciągu najbliższych 3 lat. W ramach planowanych zmian, z dniem 1 stycznia 2013 r. Acco Brands zamyka magazyny w Polsce, a dystrybucję i logistykę powierza firmie ViDiS SA.
Pokaż więcej

ViDiS stawia na Digital Signage

ViDiS SA - wyspecjalizowany dystrybutor AV oraz wyłączny certyfikowany dystrybutor SpinetiX w Polsce nawiązał współpracę z firmą MMD rozszerzając tym samym swoją ofertę o monitory marki Philips.
Pokaż więcej