Kontakt dla inwestorów

Czekamy na Państwa zapytania związane z inwestycją w akcje VIDIS SA. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: inwestorzy@vidis.pl

kategoria: Informacje dla prasy

ViDiS S.A. uhonorowany nagrodą "Rzetelny w biznesie 2010"

ViDiS S.A. – wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń audiowizualnych notowany na rynku NewConnect – otrzymał od Krajowego Rejestru Długów (KRD) tytuł „Rzetelny w biznesie 2010”. Wyróżnienie przyznawane jest w ramach prowadzonego przez KRD ogólnopolskiego programu Rzetelna Firma. Inicjatywa ta ma służyć propagowaniu stosowania przez przedsiębiorców zasad etyki oraz transparentności w prowadzonej przez nich działalności. Wręczenie statuetki odbyło się we Wrocławiu podczas uroczystej Gali Gazeli Biznesu 2011.
Pokaż więcej

ViDiS S.A. wyłącznym dystrybutorem rozwiązań AVerComm

ViDiS S.A. – poinformował, iż podpisał umowę z firmą AVerMedia, na podstawie której został wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem jej produktów. Pierwszym urządzeniem, które ViDiS wprowadzi na polski rynek będzie system wideokonferencyjny, wyróżniony nagrodą Taiwan Excellence Award 2011.
Pokaż więcej

ViDiS S.A. wypracował 14 mln zł przychodów w IV kw. 2010 i 30 mln zł na koniec 2010 r

ViDiS S.A. opublikował szacunkowe przychody za IV kwartał i na koniec 2010 roku. W okresie od października do końca grudnia 2010r. Spółka wypracowała ok. 14 mln zł przychodów, co stanowi wzrost o 50,41 proc. w porównaniu do analogicznego okresu 2009 roku. Jednocześnie, ViDiS S.A. podniósł prognozy przychodów na koniec 2010 r. o 30,4 proc. do kwoty 30 mln złotych (z 23 mln zł). Oznacza to, że w odniesieniu do roku obrotowego 2009, przychody Spółki wzrosły o 51,54 procent.
Pokaż więcej

ViDiS S.A. po raz drugi Gazelą Biznesu

ViDiS S.A. – wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń audiowizualnych notowany na rynku NewConnect – został uhonorowany tytułem Gazeli Biznesu 2010 w XI edycji rankingu prowadzonego przez dziennik „Puls Biznesu”.
Pokaż więcej

ViDiS S.A. planuje debiut na NewConnect na początku października br.

Wrocław, 23 września 2010 r. – ViDiS S.A. – wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń audiowizualnych – planuje wejść na rynek NewConnect w pierwszej połowie października br. VIDIS w sierpniu przeprowadził emisję akcji, z której pozyskał 1,2 mln złotych. Pozyskane środki Spółka przeznaczy na kapitał obrotowy, co pozwoli na realizację większego wolumenu zamówień i wzrost sprzedaży. Autoryzowanym Doradcą Spółki jest WDM Autoryzowany Doradca sp. z o.o. (daw. CEE Capital sp. z o.o.)
Pokaż więcej

ViDiS dostarczy sprzęt do AB S.A.

ViDiS Sp z o.o., dostawca urządzeń audiowizualnych podpisał umowę z AB S.A. – jednym z największych dystrybutorów IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej - na dostawę sprzętu audio-video.
Pokaż więcej