Kontakt dla inwestorów

Czekamy na Państwa zapytania związane z inwestycją w akcje VIDIS SA. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: inwestorzy@vidis.pl

kategoria: Wydarzenia
2013-03-11

Projektory ASK Proxima - nowość w ofercie ViDiS

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty nowej marki projektorów - ASK Proxima, będącej własnością koncernu ACTO Group i zawierającej w sobie DNA jednych z najbardziej rozpoznawalnych brandów na rynku audiowizualnym.

Marka ASK Proxima ma swoje początki w roku 1984 w Europie, a od 2010 projektory współtworzą czołowi inżynierowie i projektanci, którzy pracowali wcześniej np. dla Sanyo. Kluczowe komponenty dostarczają znane w branży koncerny, takie jak Sony, Texas Instruments, Philips, Ushio, Phoenix, Ricoh i Pixelworks, a większość podzespołów produkowanych jest przez ACTO. Uruchomiona w styczniu 2013 r. nowa fabryka ma wydajność produkcyjną wynoszącą 600.000 sztuk rocznie, a jej moce w przyszłym roku wzrosną 2-krotnie.

ASK Proxima to 16 różnych kategorii projektorów, z których na polskim rynku pojawią się na początku 3 najpopularniejsze segmenty w technologii 3LCD. Dostępne będą projektory krótkoogniskowe, urządzenia instalacyjne z wymienna optyką oraz bardzo ciekawe urządzenia dla biznesu.
Wszystkie produkty objęte są 3-letnią gwarancją na projektor oraz roczną (wynoszącą max. 600h) na lampę projekcyjną.

ViDiS S.A. jest wyłącznym dystrybutorem marki ASK Proxima w Polsce.


W chwili obecnej udostępniamy Państwu 6 modeli projektorów w dwóch kategoriach, jednak nasza oferta będzie co miesiąc poszerzana o kolejne ciekawe urządzenia.

Aktualna oferta projektorów ASK Proxima