Kontakt dla inwestorów

Czekamy na Państwa zapytania związane z inwestycją w akcje VIDIS SA. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: inwestorzy@vidis.pl

kategoria: Wydarzenia
2012-06-11

ViDiS rozszerza ofertę w segmencie Digital Signage

ViDiS S.A., jako wyłączny certyfikowany dystrybutor SpinetiX w Polsce, podjął się inwestycji w bardzo obiecujący rynek Digital Signage. 

Firma SpinetiX jest twórcą jednego z najszybciej rozwijających się systemów Digital Signage na świecie. Na system ten składa się urządzenie SpinetiX HMP130 lub HMP200 oraz autorskie oprogramowanie Fusion – jest to kompletne i pierwsze takie rozwiązanie, które nie wymaga komputera do wyświetlania obrazu. SpinetiX jest jedynym rozwiązaniem do Digital Signage, które posiada zintegrowany z urządzeniem software. Na tym jednak nie kończy się wyjątkowość tej oferty, ponieważ SpinetiX HMP to również jedyne urządzenia tego typu urządzenia z dożywotnią gwarancją.

ViDiS zgodnie z wymogami firmy SpinetiX uruchamia program certyfikacji dla Partnerów - Digital Signage Academy (DSA). Uzyskanie certyfikacji jest warunkiem koniecznym przed przystąpieniem do sprzedaży klientom końcowym.

"Cały czas poszukujemy ciekawych ofert i rozwiązań, które będą dla naszej firmy rozwojowe, a naszym Partnerom pozwolą budować przewagę konkurencyjną i zarabiać" – mówi Tomasz Kliczkowski, wiceprezes zarządu ViDiS SA – "Tym razem oferujemy nową jakość, która pod wieloma względami nie ma sobie równych. Rynek Digital Signage w Polsce jest jeszcze niezagospodarowany w czym dostrzegam ogromny potencjał dla naszych Partnerów. Już we wrześniu 2012 planujemy pierwsze szkolenie Digital Signage Academy".

Wspólnie ze swoimi dystrybutorami w każdym kraju, SpinetiX tworzy system, złożony z firm zajmujących się integracją i wdrożeniami na każdym rynku.

"Cieszę sie, że innowacyjne rozwiązania SpinetiX w Polsce upowszechniać będzie Vidis, firma doświadczonych profesjonalistów, pełnych zapału i pasji do nowoczesnych rozwiązań i idei. – mówi Nikola Knezovic, V.P.Sales in SpinetiX SA - "Digital Signage Academy będzie dla dealerów unikalną bazą wiedzy niezbędnej do właściwego przekazania atutów SpinetiX użytkownikom końcowym"

Digital Signage Academy (DSA) przeznaczone jest wyłącznie dla Partnerów, czyli firm zainteresowanych wdrożeniami rozwiązania SpinetiX u użytkowników końcowych. W cenę tego specjalistycznego szkolenia wliczony jest demonstracyjny egzemplarz urządzenia SpinetiX HMP130. Dzięki temu zagwarantowany jest najwyższy poziom usług świadczonych przez sieć Autoryzowanych Partnerów, którzy po ukończeniu szkolenia będą posiadali własne urządzenie, którego funkcjonalność będą mogli w dowolnym momencie zaprezentować swoim klientom.

Bliższe informacje www.vidis.pl/DSA

« powrót