Kontakt dla inwestorów

Czekamy na Państwa zapytania związane z inwestycją w akcje VIDIS SA. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: inwestorzy@vidis.pl

kategoria: Wydarzenia
2014-11-21

ViDiS wyłącznym dystrybutorem monitorów ViewSonic

Marka ViewSonic jest obecna w Polsce od połowy 2013 r., kiedy to ViDiS SA z powodzeniem wprowadził na polski rynek projektory. Ten sukces zaowocował rozszerzeniem oferty o wyłączną dystrybucję monitorów.

Viewsonic jest ważnym graczem odnotowującym na rynkach światowych bardzo dobre wyniki sprzedaży oraz liderem innowacji w tej branży. To ta marka jako pierwsza zaproponowała ekrany o proporcji 16:9 i wprowadziła panele o najszybszej reakcji i odświeżaniu To właśnie ViewSonic przygotował pierwszą pełną gamę monitorów LED, które powoli stają się standardem na rynku. Marka otrzymała ponad 3 000 nagród i wyróżnień w uznaniu dla parametrów i jakości produktów, obsługi klienta i współpracy z partnerami.

Viewsonic jest amerykańską marka znaną przede wszystkim z produkcji monitorów. Ma bardzo dobre wyniki na rynku korporacyjnym i gamingowym. W ofercie ViDiS SA dotychczas były tylko projektory. Zostały one przyjęte w naszym kraju bardzo dobrze, choćby ze względu na znakomity stosunek parametrów do ceny. – informuje Tomasz Kliczkowski wiceprezes zarządu ViDiS SA - Naturalnym kierunkiem rozwoju tej współpracy jest wprowadzenie monitorów. Analiza rynków światowych pokazuje, że mamy aktualnie do czynienia z rosnącym zainteresowaniem tą gamą produktów, a to dodatkowo utwierdza nas w podjętej decyzji. Mamy dobrze rozwiniętą sieć partnerów docierających do biznesu i edukacji, a rozszerzenie oferty pomoże nam umocnić pozycję, zwłaszcza, że ofertę ViewSonica charakteryzuje bardzo dobry stosunek parametrów do ceny i ciągła praca nad innowacyjnością produktów.”

 

Już w połowie listopada do Polski trafią monitory z podstawowej oferty ViewSonic, a także modele dla użytkowników domowych i dla graczy wyróżniające się wyszukanym wzornictwem i znakomitymi parametrami. Dla profesjonalnych użytkowników ViewSonic proponuje urządzenia z serii VP – ze znakomitym odwzorowaniem kolorów i dużą przestrzenią roboczą. Seria ViewSonic TD to modele dotykowe zaprojektowane z myślą o Windows 8. W ofercie ViewSonic dostępne są również urządzenia dotykowe z serii VSD, które oprócz standardowych funkcji wyświetlacza  posiadają zintegrowany system android przez co te monitory są praktycznie niezależnymi urządzeniami multimedialnymi.

 
« powrót