Kontakt dla inwestorów

Czekamy na Państwa zapytania związane z inwestycją w akcje VIDIS SA. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: inwestorzy@vidis.pl

kategoria: Wydarzenia
2013-12-20

Wyróżnienie "Laur Konsumenta" dla tablic interaktywnych Avtek

Produkty interaktywne marki Avtek (należącej do ViDiS S.A.) zostały wyróżnione i wskazane przez konsumentów w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług w kategorii: tablice interaktywne, otrzymując tym samym prawo do używania nazwy i godła prestiżowej nagrody "Laur Konsumenta - Odkrycie 2014".

Kategoria "Odkrycie Roku" stworzona została z myślą o produktach/usługach nowych, innowacyjnych i funkcjonujących na rynku od stosunkowo niedługiego czasu ale już zdobywających serca klientów, a także produktach/usługach, które objęła ciekawa, skuteczna nowa kampania reklamowa, czy te które zostały po raz pierwszy wskazane przez konsumentów w ogólnopolskim projekcie.

O nominacji produktu, marki czy usługi do prestiżowego tytułu Laur Konsumenta/Klienta-Odkrycie Roku decyduje duże zainteresowanie nowościami rynkowymi lub produktami o znacznym wzroście popularności. Taką nagrodę otrzymują nieliczne firmy czy producenci. O jej przyznaniu decyduje specjalnie powołana Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, która w procesie decyzyjnym ocenia przede wszystkim innowacyjny charakter produktu, usługi czy marki, a także perspektywy odbioru przez rynek i dynamikę wzrostu jego popularności.

Marka Avtek od samego początku koncentrowała się na wyposażeniu Audio - Video dla rynku konferencji i edukacji oraz dla zawodowych prezenterów. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnego budżetu inwestycji w sprzęt. Ta strategia została doceniona przez odbiorców, którzy od początku istnienia marki kupili ponad 50.000 produktów sygnowanych logo Avtek, dzięki czemu mogliśmy otrzymać wyróżnienie.

Mamy nadzieję, że otrzymana nagroda przyczyni się do dalszego rozwoju naszej oferty w tym segmencie i pozwoli nam na dostarczanie Państwu coraz nowszych rozwiązań. Najlepszym przykładem jest wprowadzenie nowej generacji tablic interaktywnych Avtek TouchScreen 65, która jest początkiem rewolucji na rynku. Laur Konsumenta jest dla nas potwierdzeniem, iż nasz wysiłek włożony w wyselekcjonowanie odpowiednich produktów Avtek jest doceniany przez szerokie grono użytkowników.


PRODUKTY INTERAKTYWNE AVTEK


« powrót