Kontakt dla inwestorów

Czekamy na Państwa zapytania związane z inwestycją w akcje VIDIS SA. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: inwestorzy@vidis.pl

kategoria: Media o nas

ViDiS S.A. wypracował 14 mln zł przychodów w IV kw. 2010 i 30 mln zł na koniec 2010 r.

Wrocław, 21 stycznia 2010 r. – ViDiS S.A. – wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń audiowizualnych notowany na rynku NewConnect – opublikował szacunkowe przychody za IV kwartał i na koniec 2010 roku. W okresie od października do końca grudnia 2010r. Spółka wypracowała ok. 14 mln zł przychodów, co stanowi wzrost o 50,41 proc. w porównaniu do analogicznego okresu 2009 roku. Jednocześnie, ViDiS S.A. podniósł prognozy przychodów na koniec 2010 r. o 30,4 proc. do kwoty 30 mln złotych (z 23 mln zł). Oznacza to, że w odniesieniu do roku obrotowego 2009, przychody Spółki wzrosły o 51,54 procent.
Pokaż więcej

ViDiS S.A. planuje debiut na NewConnect w październiku

ViDiS S.A. planuje wejść na rynek NewConnect w pierwszej połowie października br. VIDIS w sierpniu przeprowadził emisję akcji, z której pozyskał 1,2 mln złotych. Pozyskane środki Spółka przeznaczy na kapitał obrotowy, co pozwoli na realizację większego wolumenu zamówień i wzrost sprzedaży. Autoryzowanym Doradcą Spółki jest WDM Autoryzowany Doradca sp. z o.o. (daw. CEE Capital sp. z o.o.)
Pokaż więcej

ViDiS idzie na giełdę.

CRN Polska rozmawia z Tomaszem Kliczkowskim, wiceprezesem zarządu ViDiS-u, o giełdowych planach oraz potencjale, który tkwi w rynku interaktywnych urządzeń audiowizualnych.
Pokaż więcej

Nowe debiuty i nowe emisje na NewConnect

Rok 2010 przyniósł nam już kilka ciekawych debiutów, jednakże biorąc pod uwagę całe pierwsze półrocze wszystko wskazuje na to, że jeszcze wiele przed nami. Oprócz IPO planowane są również nowe emisje spółek już notowanych, warto więc zapoznać się z profilami potencjalnych emitentów.
Pokaż więcej

ViDiS wejdzie na NewConnect, debiut w II kwartale

Wrocław, 15 lutego 2010 r. – ViDiS – wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń audiowizualnych zadebiutuje na NewConnect w drugim kwartale br. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na rozwój działalności. Funkcję oferującego podczas emisji prywatnej pełnił będzie Wrocławski Dom Maklerski S.A., a autoryzowanym doradcą została CEE Capital Sp. z o.o.
Pokaż więcej

Vidis: Umowa z giełdowym AB

Przygotowująca się do debiutu na NewConnect spółka podpisała umowę z AB, na mocy której giełdowy dystrybutor będzie sprzedawał produkty sprowadzane przez Vidisa
Pokaż więcej

Vidis: Silni w niszy

Silna pozycja spółki na szybko rosnącym rynku i coraz lepsze wyniki finansowe to argumenty, które chce wykorzystać Vidis sprzedając akcje w planowanej na II kwartał subskrypcji prywatnej
Pokaż więcej