Kontakt dla inwestorów

Czekamy na Państwa zapytania związane z inwestycją w akcje VIDIS SA. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: inwestorzy@vidis.pl

kategoria: Wydarzenia
2013-07-01

ViDiS S.A. wyłącznym dystrybutorem marki ViewSonic w Polsce!

Od 1.07.2013 do oferty ViDiS zostanie wprowadzonych stopniowo kilkanaście modeli projektorów ViewSonic - począwszy od najtańszych, przenośnych, poprzez krótkoogniskowe, a kończąc na urządzeniach wyświetlających obraz w rozdzielczości Full HD z jasnością nawet 5.000 ANSI lumenów.

ViewSonic to amerykańska marka znana przede wszystkim z produkcji monitorów i projektorów. Obecna na rynku od ponad 25 lat. Firma ma swoją główną siedzibę w Kalifornii, ale swoje produkty oferuje poprzez sieć Partnerów w 125 krajach. Marka ViewSonic ma bardzo mocną pozycję na rynku Europy Wschodniej, szczególnie na Ukrainie (trzecia marka pod względem udziału w rynku) i w Rosji (czwarta marka). Od 1.07.2013 projektory ViewSonic dostępne będą również w Polsce za sprawą ViDiS S.A.. W ofercie dystrybutora znajdą się przede wszystkim ekonomiczne urządzenia dla szkół oraz małych i średnich firm, a także projektory dedykowane do kina domowego.

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni z nawiązania współpracy z firmą ViewSonic” - mówi Tomasz Kliczkowski, wiceprezes zarządu ViDiS - „To kolejna marka projektorów z wielkimi tradycjami, którą możemy zaoferować klientom. Aż 25 lat obecności na rynku daje gwarancję wysokiego poziomu tych produktów, co pokazują takie funkcje, jak bezprzewodowe przesyłanie obrazu z tabletu czy smartfonu. Dodatkowo biorąc pod uwagę jej mocną pozycję na rynkach Europy Wschodniej liczymy, że w niedługim czasie ViewSonic stanie się poważnym graczem na rynku projektorów w Polsce. Szczególnie liczymy na doskonałą ofertę w segmencie do 1250 PLN brutto, gdzie nasza oferta do tej pory nie była pełna.”

Do swojej oferty ViDiS S.A. wprowadzi kilkanaście modeli projektorów, począwszy od najtańszych, przenośnych, poprzez krótkoogniskowe, a kończąc na urządzeniach wyświetlających obraz w rozdzielczości Full HD z jasnością nawet 5.000 ANSI lumenów. Projektory ViewSonic wyróżnia przede wszystkim wysokiej jakości obraz, długa żywotność lampy (nawet 10.000 godzin) oraz zaawansowane, dodatkowe funkcje, takie jak wyświetlanie obrazu przesyłanego przez przewód USB i/lub RJ45. Dodatkowo urządzenia oferują funkcję interaktywną, odtwarzanie treści z pamięci USB, możliwość bezprzewodowej łączności z komputerem i urządzeniami przenośnymi (smartfony, tablety) czy zaawansowane funkcje zarządzania przez sieć LAN.

Oferta projektorów jest rozbudowana, ale w rozsądny sposób - każdy użytkownik znajdzie idealny dla siebie projektor” – mówi Tomasz Kliczkowski - „Jesteśmy pewni, że oferta marki ViewSonic zyska ogromną popularność i idealnie uzupełni naszą ofertę.”

Gwarancja na projektory ViewSonic wynosi 2 lub 3 lata na projektor w zależności od modelu oraz 1 rok na lampę (max. 1000 godzin, cokolwiek nastąpi pierwsze).


« powrót