Kontakt dla inwestorów

Czekamy na Państwa zapytania związane z inwestycją w akcje VIDIS SA. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: inwestorzy@vidis.pl

kategoria: Wydarzenia
2012-09-04

ViDiS stawia na Digital Signage

ViDiS SA - wyspecjalizowany dystrybutor AV oraz wyłączny certyfikowany dystrybutor SpinetiX w Polsce nawiązał współpracę z firmą MMD rozszerzając tym samym swoją ofertę o monitory marki Philips.

MMD jest licencjonowanym producentem monitorów Philips. W ofercie ViDiS znajdą się monitory LCD dedykowane do Digital Signage (z podświetleniem CCFL oraz LED) o przekątnych od 32" do 65". W bogatej ofercie monitorów Philips znajdują się m.in. monitory z nowoczesną, autostereoskopową technologią 3D (pozwalającą na oglądanie materiału 3D bez dodatkowych okularów), monitory dedykowane do ścian video (z niezwykle cienką ramką) oraz monitory dotykowe (w tym "kioski", totemy i stoły). Całość oferty uzupełnią monitory budżetowej serii "E-Line" oraz modele o wysokiej jasności i cienkiej ramce (seria "V-Line").

Wszystkie monitory marki Philips mogą pracować w trybie ciągłym 24h/7 oraz zastosowano w nich nowoczesne rozwiązania, takie jak slot OPS, Smart Insert (miejsce dedykowane pod odtwarzacz multimediów), SmartPower (tryby oszczędzania matrycy i poboru prądu) czy Pixel Shift (chroniący matrycę przed wypaleniem pikseli).

Wszystkie monitory Philips wyprodukowano z niezwykłą dbałością o środowisko co potwierdzają m.in. certyfikaty Energy Star oraz RoHS. Monitory są również całkowicie bezołowiowe.

"Podjęliśmy decyzję o inwestycji w rynek Digital Signage, ponieważ oceniamy go jako bardzo perspektywiczny" - mówi Tomasz Kliczkowski wiceprezes zarządu ViDiS - "Wyróżniające się znakomitą jakością i trwałością monitory Philips w połączeniu z rozwiązaniami SpinetiX pozwalają nam stworzyć unikalną ofertę, której nie da się porównać z innymi, zarówno pod kątem jakości jak i ceny".

« powrót