Kontakt dla inwestorów

Czekamy na Państwa zapytania związane z inwestycją w akcje VIDIS SA. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: inwestorzy@vidis.pl

Komunikat Zarządu w sprawie zawieszenia obrotu akcji VIDIS SA z dnia 15.03.2024 r.

Zarząd VIDIS SA z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, uprzejmie informuje, iż na tę chwilę przyczyna uzasadniająca zawieszenie obrotu akcjami Spółki w dalszej mierze nie ustała, jak i nie sposób zakreślić przewidywanego terminu jej ustania. Spółka w tym miejscu przypomina, że decyzja o zawieszeniu obrotu akcjami wynika z braku opublikowania przez Spółkę skonsolidowanego raportu rocznego Grupy Kapitałowej VIDIS SA - okoliczności niezależnej od Spółki. Opóźnienie w tym zakresie wynika bowiem z dalej kontynuowanej przez audytora analizy danych finansowych spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Emitenta, w tym w szczególności niemieckiej spółki zależnej avilux GmbH & Co. KG. Jednocześnie Spółka informuje, iż powzięła od audytora wiedzę, że przedmiotowy raport nie zostanie sporządzony w terminie szybszym niż przed 30 kwietnia 2024 r.
Pokaż więcej

ViDiS Liderem Nowych Technologii

Z przyjemnością informujemy o zdobytym odznaczeniu, które świadczy o innowacyjności podejmowanych przez nas przedsięwzięć, ich wpływie na rozwój, jakość i postęp w branży AV.
Pokaż więcej

Wyróżnienie "Laur Konsumenta" dla tablic interaktywnych Avtek

Produkty interaktywne marki Avtek (należącej do ViDiS S.A.) zostały wyróżnione i wskazane przez konsumentów w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług w kategorii: tablice interaktywne, otrzymując tym samym prawo do używania nazwy i godła prestiżowej nagrody "Laur Konsumenta - Odkrycie 2014".
Pokaż więcej

Projektory ASK Proxima - nowość w ofercie ViDiS

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty nowej marki projektorów - ASK Proxima, będącej własnością koncernu ACTO Group i zawierającej w sobie DNA jednych z najbardziej rozpoznawalnych brandów na rynku audiowizualnym.
Pokaż więcej

Strategiczna współpraca z ACCO Brands

Jeden z największych na świecie dostawców produktów biurowych - ACCO Brands Corporation nawiązuje strategiczną współpracę z ViDiS S.A.. Skutkiem tej decyzji będą wspólne działania zmierzające do istotnego wzrostu wartości sprzedaży produktów ACCO w Polsce w ciągu najbliższych 3 lat. W ramach planowanych zmian, z dniem 1 stycznia 2013 r. Acco Brands zamyka magazyny w Polsce, a dystrybucję i logistykę powierza firmie ViDiS SA.
Pokaż więcej

ViDiS stawia na Digital Signage

ViDiS SA - wyspecjalizowany dystrybutor AV oraz wyłączny certyfikowany dystrybutor SpinetiX w Polsce nawiązał współpracę z firmą MMD rozszerzając tym samym swoją ofertę o monitory marki Philips.
Pokaż więcej

ViDiS S.A. uhonorowany nagrodą "Rzetelny w biznesie 2010"

ViDiS S.A. – wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń audiowizualnych notowany na rynku NewConnect – otrzymał od Krajowego Rejestru Długów (KRD) tytuł „Rzetelny w biznesie 2010”. Wyróżnienie przyznawane jest w ramach prowadzonego przez KRD ogólnopolskiego programu Rzetelna Firma. Inicjatywa ta ma służyć propagowaniu stosowania przez przedsiębiorców zasad etyki oraz transparentności w prowadzonej przez nich działalności. Wręczenie statuetki odbyło się we Wrocławiu podczas uroczystej Gali Gazeli Biznesu 2011.
Pokaż więcej

ViDiS S.A. wyłącznym dystrybutorem rozwiązań AVerComm

ViDiS S.A. – poinformował, iż podpisał umowę z firmą AVerMedia, na podstawie której został wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem jej produktów. Pierwszym urządzeniem, które ViDiS wprowadzi na polski rynek będzie system wideokonferencyjny, wyróżniony nagrodą Taiwan Excellence Award 2011.
Pokaż więcej

ViDiS S.A. wypracował 14 mln zł przychodów w IV kw. 2010 i 30 mln zł na koniec 2010 r.

Wrocław, 21 stycznia 2010 r. – ViDiS S.A. – wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń audiowizualnych notowany na rynku NewConnect – opublikował szacunkowe przychody za IV kwartał i na koniec 2010 roku. W okresie od października do końca grudnia 2010r. Spółka wypracowała ok. 14 mln zł przychodów, co stanowi wzrost o 50,41 proc. w porównaniu do analogicznego okresu 2009 roku. Jednocześnie, ViDiS S.A. podniósł prognozy przychodów na koniec 2010 r. o 30,4 proc. do kwoty 30 mln złotych (z 23 mln zł). Oznacza to, że w odniesieniu do roku obrotowego 2009, przychody Spółki wzrosły o 51,54 procent.
Pokaż więcej

ViDiS S.A. wypracował 14 mln zł przychodów w IV kw. 2010 i 30 mln zł na koniec 2010 r

ViDiS S.A. opublikował szacunkowe przychody za IV kwartał i na koniec 2010 roku. W okresie od października do końca grudnia 2010r. Spółka wypracowała ok. 14 mln zł przychodów, co stanowi wzrost o 50,41 proc. w porównaniu do analogicznego okresu 2009 roku. Jednocześnie, ViDiS S.A. podniósł prognozy przychodów na koniec 2010 r. o 30,4 proc. do kwoty 30 mln złotych (z 23 mln zł). Oznacza to, że w odniesieniu do roku obrotowego 2009, przychody Spółki wzrosły o 51,54 procent.
Pokaż więcej

ViDiS S.A. po raz drugi Gazelą Biznesu

ViDiS S.A. – wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń audiowizualnych notowany na rynku NewConnect – został uhonorowany tytułem Gazeli Biznesu 2010 w XI edycji rankingu prowadzonego przez dziennik „Puls Biznesu”.
Pokaż więcej