ViDiS
relacje inwestorskie
» STRONA GŁÓWNA » AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA » Wydarzenia
Media o nasInformacje dla prasyWydarzeniaWszystkieCzekamy na Państwa zapytania związane z inwestycją w akcje ViDiS. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail:
inwestorzy@vidis.pl


kategoria: Wydarzenia
2012-01-02

Rok 2012 będzie rokiem przełomowym dla marki AVTEK w Polsce oraz w Europie!

Po raz pierwszy w naszej 7-letniej historii mamy przyjemność zaprezentować naszą pełną ofertę produktową na targach Integrated Systems Europe (ISE) w Amsterdamie, które odbędą się w dniach 31 stycznia - 2 lutego 2012 r.

Na targach będzie miała miejsce europejska premiera nowych rozwiązań AVTEK przeznaczonych dla klientów z rynku edukacyjnego i biznesowego rozszerzających dotychczasowy asortyment o zupełnie nowe kategorie produktowe.Podobnie jak dotychczas, zaprezentujemy Państwu rozwiązania skupione na dostarczaniu maksymalnej użyteczności przy zachowaniu racjonalnych kosztów inwestycji.

Targi ISE to największe targi profesjonalnego sprzętu AV i integracji systemów w Europie skupiające w jednym miejscu producentów, dystrybutorów, integratorów oraz specjalistów i menedżerów branżowych z ponad 100 krajów świata.W ubiegłym roku odwiedziło je 34.870 osób.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w Amsterdamie.

ViDiS
  © 2010 - 2020 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies
projekt i wykonanie: e-technologie.pl