ViDiS
relacje inwestorskie
ZarządRada NadzorczaCzekamy na Państwa zapytania związane z inwestycją w akcje ViDiS. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail:
inwestorzy@vidis.pl


Rada Nadzorcza

Łukasz Łuć - Przewodniczący Rady Nadzorczej

Posiada wieloletnie doświadczenie w korporacyjnej obsłudze podmiotów gospodarczych. Doradzał przy licznych transakcjach na rynku kapitałowym. Specjalista z zakresu prawa gospodarczego i finansowego. Pan Łukasz Łuć w 2011 r. uzyskał tytuł zawodowy radcy prawnego, od 2011 r. prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego, od 2012 r. jest wspólnikiem w Kancelarii Radców Prawnych Łuć i Wspólnicy sp. k. (poprzednio Kancelaria Radców Prawnych Łuć & Wojtylak Sp. p.).


Piotr Kowalczyk
- Wiceprzewodniczący RN

Kończył studia na Wydziale Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej w 2009 r. Karierę zawodową rozpoczął w wypożyczalni międzynarodowej samochodów interRent.com, w latach 2006-2009 był kierownikiem polskiego oddziału.
Następnie od 2009r. zdobywał doświadczenie w dziale marketingu firmy Europcar.
Od marca 2010 r. jest kierownikiem regionu dolnośląskiego w Europcar Polska.


Małgorzata Błachnio - Członek RN

Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w 1998 r. Karierę zawodową rozpoczęła w 1998
r. – kolejno w Wydawnictwach: Lupus Sp. z o.o. jako Specjalista ds. reklamy, od 2000 r. Migut Media SA – Kierownik działu marketingu i reklamy oraz od 2004 r. Zamek Oficyna Wydawnicza – Dyrektor działu marketingu i reklamy.
Od 2005 r. związana ze spółką Indalo Sp. z o.o., początkowo jako Account Manager, obecnie Dyrektor Marketingu i Sprzedaży.


Sebastian Spexard - Członek RN

Ukończył szkołę Alexander von Humboldt Gymnasium w Berlinie, studiował na uniwersytecie Wrocławskim oraz na Aleksander von Humboldt Universität na fakultecie ekonomii. Karierę zawodową rozpoczął w Firmie Spexard Export - Import - Grosshandel.
Od roku 2000 jest prokurentem spółki Alfex Sp. z o.o.


Grzegorz Lont

Ukończył XIII Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Fredry we Wrocławiu o profilu matematycznoinformatycznym. Studiował na Politechnice Wrocławskiej, gdzie ukończył studia magisterskie oraz inżynierskie na kierunku Elektronika i Telekomunikacja. Karierę kontynuował w firmach Lynx Ryszard Przybyłek, CES Sp. z o.o., Imtech Sp. z o.o. - na stanowiskach inżynierskich. Od 2013 roku jest inżynierem wsparcia projektowego, a obecnie inżynierem sprzedaży w firmie Schneider Electric.


ViDiS
  © 2010 - 2019 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies
projekt i wykonanie: e-technologie.pl