ViDiS
relacje inwestorskie
Model biznesuWładze spółkiStruktura własnościowaCzekamy na Państwa zapytania związane z inwestycją w akcje ViDiS. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail:
inwestorzy@vidis.pl


Model biznesu - profil firmy

ViDiS jest wyspecjalizowanym dystrybutorem urządzeń audiowizualnych. W ofercie spółki znajdują się systemy interaktywne, projektory i ekrany, a także wyświetlacze Digital Signage i akcesoria prezentacyjne.

Firma posiada własne powierzchnie magazynowe, dzięki czemu realizacja nawet dużych bądź nietypowych zamówień jest możliwa w bardzo krótkim terminie. Co za tym idzie spółka może współpracować także z mniejszymi podmiotami, realizując zamówienia o niższej wartości i dużej częstotliwości.

Produkty ViDiS S.A. są sprzedawane tylko i wyłącznie poprzez sieć partnerów handlowych, która obecnie obejmuje już ponad 2000 podmiotów i jest nieustannie poszerzana. Przy czym aż 20% zamówień jest już składanych za pośrednictwem Internetu.

Spółka dystrybuuje produkty światowych marek takich jak m.in.: Philips (monitory LCD dedykowane do Digital Signage), Casio (projektory LED&Laser), Qomo (tablice i monitory interaktywne, systemy do testów), Vivitek (projektory), Lumens (wizualizery i kamery PTZ), ViewSonic (projektory oraz produkty dedykowane do Digital Signage), Vision (systemy instalacyjne TechConnect), Plus Vision (elektroniczne tablice kopiujące), Safescan (liczarki monet i banknotów oraz testery, systemy ewidencji czasu pracy), Smart Media Solutions (wysokiej jakości akcesoria instalacyjne), SpinetiX (systemy Digital Signage), CTOUCH (wysokiej jakości monitory interaktywne), Evoko (system zarządzania salami konferencyjnymi), Aqualite (monitory pogodoodporne), Just Lamps (lampy do projektorów wszystkich marek), Neets (systemy sterowania), AVer (systemy do wideokonferencji, wizualizery), SentrySafe (sejfy i kasety) oraz marek należących do grupy ACCONobo (produkty z zakresu komunikacji wizualnej), Rexel (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów), GBC (urządzenia do oprawy i laminacji dokumentów wraz z materiałami eksploatacyjnymi), Kensington (akcesoria komputerowe). Ze wszystkimi kluczowymi dostawcami firma ViDiS współpracuje na zasadach wyłączności.

ViDiS S.A. posiada także markę własną - AVTek, w ramach której sprzedaje ekrany projekcyjne, uchwyty do projektorów, piloty oraz akcesoria prezentacyjne.

W latach 2006-2008 firma odnotowała wzrost przychodów w wysokości 400% i zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju, za co została uhonorowana „Gazelą Biznesu 2009” przyznawaną przez dziennik Puls Biznesu oraz w kolejnych latach „Gazelą Biznesu 2010” wraz z wyróżnieniem "Rzetelny w Biznesie 2010" oraz „Gazelą Biznesu 2011” .


strona firmowa ViDiS

ViDiS
  © 2010 - 2019 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies
projekt i wykonanie: e-technologie.pl